שאלות ותשובות - תכשיטי דניאלה

שאלות ותשובות

אחריות

האחריות על תכשיטי הכסף הינה למשך 18 חודשים (שנה וחצי) ועל פריטים בצבע זהב / גולדפילד הינה למשך 12 חודשים (שנה) , לאחר מכן ובמידת הצורך, ניתן לחדש את ציפוי הזהב בעלות סמלית.
אנו ממליצים לנקות את תכשיטי הכסף באמצעות נוזל לניקוי כסף על פי הוראות היצרן ובהתאם לצורך. מלבד פריטי כסף ״מושחרים״ ואבנים / אמייל – שכן נראותם יכולה להיפגע כתוצאה מכך ובמקרים אלו ניתן לנקות רק עם המטלית.

 

מה כולל מארז האחריות?

מארז האחריות שלנו כולל בתוכו את תוקף האחריות, ומטלית לניקוי התכשיט.
(אין לשטוף את המטלית) המארז קומפקטי ונוח לשמירה בתוך הארנק 🙂
כיצד ניתן לדעת את מידת האצבע?

הדרך המדויקת ביותר למדוד את האצבע היא לפי מדיד בחנות תכשיטים. אם אין באפשרותך להגיע אלינו כדי שניקח לך מידה, נסי ללכת לחנות התכשיטים הקרובה לביתך ובקשי שימדדו לך את האצבע. נשמח לענות על כל שאלה בטלפון / במייל / בוואטסאפ.

 

תוך כמה זמן התכשיט שהזמנתי יהיה מוכן?

  • ישנם תכשיטים שקיימים במלאי ומוכנים לשליחה מיידית – במקרים אלו התכשיט יצא אלייך תוך 24 שעות מיום ההזמנה ויגיע אלייך עד 5 ימי עסקים
  • ישנם תכשיטים בהזמנה אישית – כמו: טבעות לפי מידה, תכשיטים בצבע זהב או תכשיטי שם וחריטה – שזמן הכנתם אורך בין 7 עד 14 ימי עסקים.
  • אנו עושים את מירב המהאצים לספק לך את התכשיט כמה שיותר מהר!

 

מאילו חומרים עשויים התכשיטים?

  • כל התכשיטים המוצגים באתר עשויים מכסף 925.
  • ניתן להזמין את הדגמים גם בציפוי זהב – גולדפילד איכותי עמיד במים.
  • את התכשיטים העשויים ציפוי זהב – גולדפילד ניתן לשטוף במים רגילים וסבון.
  • על מנת לשמור על אורך חיי התכשיט, יש להיזהר ממגע עם בושם וקרמים.

*מומלץ לאכסן את התכשיטים במקום יבש ומאוורר ולא בחדר האמבטיה או בתוך קופסת הקרטון דבר זה יכול לגרום לחמצון התכשיט ושינוי הצבע שלו, אך אל דאגה! המטלית שלנו מנקה את הכל 🙂

 

מתי החבילה תגיע אליי?
אנו שולחים את כל החבילות באמצעות משלוח מהיר עם שליח שמגיע לביתך / מקום עבודתך – תוך 3 עד 5 ימי עסקים.

 

החזרות והחלפות
ניתן להחליף את התכשיט באריזתו המקורית ובמידה ולא נעשה בו כל שימוש, תוך 14 יום מיום קבלתו בצירוף קבלה / הוכחה שנרכש בתאריך המבוקש. נשמח להציע לך תכשיט אחר במקומו או זיכוי למימוש עתידי. החזר כספי יינתן תוך שני ימי עסקים, כל זאת למעט פריטים בעיצוב אישי / גולדפילד / אות / חריטה.

*לא ניתן להחליף או להחזיר תכשיטים בהתאמה אישית (שם / הרכבה אישית / חריטה / פריטים בצבע זהב / מידה שהוכנה במיוחד עבור הלקוח)